Sklep

Mięciutki kocyk, lukrowany pierniczek, olejek eteryczny o zapachu świerku i mandarynek, który otuli i zatrzyma w okołoświątecznym czasie.

Kiedy na horyzoncie myśli i kobiecych kalendarzy pojawia się widmo Świąt Bożego Narodzenia, w wielu domach rozpoczyna się prawdziwy, wykańczający maraton. Kobiety stają się zakładniczkami tradycji i oczekiwań rodziny. Spada na nie cała odpowiedzialność za to, by dzieci miały wspaniałe wspomnienia, mężowie pełne brzuchy, a one nie okryły się hańbą zaniedbania.

Jesteśmy tu, by zdjąć z Ciebie ciężar presji Świąt i ich organizacji. Jesteśmy obok Ciebie, by Ci powiedzieć, że to w porządku, jeśli nie chcesz czegoś zrobić. Chcemy przykryć Cię kocem, podać kakao albo pooddychać razem z Tobą na macie. Zapewnić, że nie musisz. Chcemy pomóc Ci wreszcie odpocząć.

Chętna na e-book „Świąteczny odpoczywalnik”?

Pobierz e-booka i dołącz tym samym do babkowego klubu

bio

Magda Michalska-Kacymirow
Marta Moeglich

tworzymy społeczność Babek: bezpieczne miejsce, wspierające kobiety, pomagające im odkryć swoją moc i sprawczość. Bo… nie musisz być facetem z jajami, jesteśmy Babkami z piersiami i mamy w sobie siłę.

Jesteśmy doulami i promotorkami karmienia piersią. Pokazujemy macierzyństwo bez lukru, codzienne życie i wpadki. Udowadniamy, że można być jednocześnie matką
i feministką.

gościnie

Jadwiga Korzeniewska

socjolożka, trenerka, coachka. Pomaga osiągać  cele bez zadyszki, w zgodzie ze sobą. Wspiera w zmianie nawyków na  dobre. Uczy łagodnej produktywności w pracy na swoim.  Jest autorką  książek („Ograć nawyki”, „Zmiana nawyków w praktyce”, „Motywacja bez  zadyszki”) i kursów oraz programów on-line (m.in. „Poukładaj sobie w  głowie”, „Freelance bez zadyszki”, „Wrażliwa i Silna”) poświęconych  zmianie nawyków, motywacji, produktywności oraz rozwijaniu odporności  psychicznej. Nagrywa „Bez zadyszki- podcast o dobrej motywacji”. Więcej informacji znajdziesz na stronie i w newsletterze Bez zadyszki.

Mava Targosz

jako Lisia Matka przekonuje, że odpoczynek to nie jest fanaberia i zbytek, ale nasza podstawowa potrzeba. Mava wierzy w to, że kiedy odpoczniemy, świat stanie się lepszy. Choćby dlatego, że wychowamy pokolenie dzieci, które będą widziały swoich rodziców odpoczywających – widok, który nauczy dzieci, że każdy z nas ma do tego prawo. Mava promuje odpoczynek łatwy i dostępny dla każdej z nas, niezależnie od tego, jak mało czasu mamy. Praktyki, które proponuje to najprostsze, ale niesamowicie skuteczne i doskonale przebadane praktyki odpoczynku z nidrą. Mava uczyła się i uczy nadal u nauczycielek i nauczycieli z różnych stron świata. Sama mieszka na małej, tajskiej wyspie, między morzem a górami. Więcej o odpoczynku znajdziesz na IG Lisiej Matki, FB i na
stronie Lisiej Matki.

Joasia Wieczorek

kreatywna mama, naukowczyni, przyrodniczka, edukatorka, graficzka i malarka z pasji. Lubi pracować z dziećmi, ich ciekawość świata inspiruje ją do działania i rozwoju. Joasia wierzy we wspólnotę kobiet, kobiecą siłę i magię uśmiechu, nawet w apochmurny i smutny dzień. Ten uśmiech posyła Wam na grafikach, które stworzyła z myślą o przygotowaniach i nadchodzących Świętach.

Niech Święta będą też dla Was Babki, nie tylko Wy dla Świąt! Na bycie w mediach społecznościowych Joasi nie starcza już czasu, ale ma słabość do czytania wiadomości na swojej skrzynce pocztowej