Trudne doświadczenia porodowe są wciąż niestety rzeczywistością wielu, zbyt wielu kobiet. Są też niejednoznaczne do ostatecznego zdefiniowania i tak naprawdę tylko kobieta, mająca za sobą poród, może powiedzieć, jaki był on dla niej.

Jeżeli czujesz, że Twoje doświadczenia porodowe wciąż są dla Ciebie niełatwe, gniotą i uwierają, a może trzymają zimnymi łapami strachu, zapraszamy do zapisania się na tę listę mailingową. Dzięki temu nie przegapisz premiery naszego eBooka „Trudny poród”.

Napisałyśmy go z myślą o tym, by przede wszystkim przynieść ulgę, trochę odpowiedzi, nazwać to, co dotychczas nienazwane i żebyś mogła usłyszeć „ja też tak mam”.

Zapraszamy!

.

Bio

Magda Michalska-Kacymirow
Marta Moeglich

tworzymy społeczność Babek: bezpieczne miejsce, wspierające kobiety, pomagające im odkryć swoją moc i sprawczość. Bo… nie musisz być facetem z jajami, jesteśmy Babkami z piersiami i mamy w sobie siłę.

Jesteśmy doulami i promotorkami karmienia piersią. Pokazujemy macierzyństwo bez lukru, codzienne życie i wpadki. Udowadniamy, że można być jednocześnie matką
i feministką.

Aleksandra Fabjańska

psycholożka, psychoterapeutka i mama. Założycielka Psychologicznej Szkoły Rodzenia. Autorka Ebooka „Oswoić lęk. Psychologia porodu”, kursu online o psychicznym przygotowaniu do porodu i webinaru o odstawieniu od piersi z perspektywy psychologicznej. Stale współpracuje z położnymi szkoląc je i prowadząc dla nich grupy wsparcia. Pracuje w Krakowie.
www.psychologicznaszkolarodzenia.pl
IG: @psychologiczna.szkolarodzenia