Cześć!

Jesteśmy dyplomowanymi promotorkami karmienia piersią. Co to znaczy? To znaczy, że mamy aktualną, opierającą się na dowodach naukowych, wiedzę o karmieniu piersią.  Poznałyśmy się na kursie organizowanym przez Centrum Nauki o Laktacji i tam, prócz sympatii, zrodziła się też chęć wspierania kobiet na ich mlecznej drodze.

Ponieważ pragniemy, by kobietom – po prostu – żyło się lepiej, na co dzień staramy się wspierać nie tylko w karmieniu piersią, ale również w ciąży, porodzie i macierzyństwie. Jesteśmy mamami (mamy w sumie piątkę dzieci), więc wiemy jaką ciężką, ale i słodką pracą jest macierzyństwo.

Magdalena Michalska-Kacymirow

Magdalena Michalska-Kacymirow

Mama małego odkrywcy i żona super człowieka.
Z wykształcenia, zamiłowania i z zawodu jestem biolożką, ekotoksykolożką, przyrodniczką, naukowczynią. Pracuję na uczelni, a nauka jest mi bardzo bliska. Od kiedy zostałam mamą zafascynowała mnie transformacyjna moc macierzyństwa. Zostałam promotorką karmienia piersią i doulą, aby mieć szansę wspierać mamy i towarzyszyć im w tej najpiękniejszej, ale i wymagającej drodze. Nie przestają mnie zachwycać zdumiewająca moc kobiet, cud życia, narodzin i karmienia, na które patrzę okiem kobiety, matki, ale też naukowczyni.

Marta Moeglich

Marta Moeglich

Jestem doulą, promotorką karmienia piersią, nauczycielką, ukończyłam kurs prowadzenia Aktywnej Szkoły Rodzenia. Wierzę w moc płynącą
z edukacji i siłę jaką daje wiedza, ale również w to, że najbardziej wartościowa jest ta wiedza i to doświadczenie, kiedy to ty sama nimi kierujesz. Wspieram i uczę kobiety będące w ciąży, po porodzie i chcące karmić piersią. Fascynuje mnie siła kobiet i chciałabym, by każda z nas wierzyła w siebie i swoje możliwości. Jestem szczęśliwą, wciąż zadającą sobie (i innym) pytania mamą i żoną.